valery_3 (valery_3) wrote,
valery_3
valery_3

Гучна заява США щодо газового ринку України і Nord Stream-2


Сполученні Штати Америки зацікавлені у виході на газовий ринок України. Про це повідомив міністр енергетики США Рік Перрі під час візіиту в Україну."У нас є багато компаній, які зацікавлені в тому, щоб прийти і поговорити з українським урядом з точки зору того, щоб бути партнерами в розвідці (розвідка газових родовищ, - ред.), в споруджуваних трубопроводах, інфраструктурних проектах, які можуть забезпечити багатьох громадян України роботою і поліпшити якість життя", - заявив міністр, інформує "Прямий".


Крім того, за його словами, США активно виступають проти запуску газопроводу "Північний потік-2", а в Євросоюзі дуже мало країн, які підтримують цей газовий проект.

"Ми збираємося робити все можливе, щоб дати ЄС стільки варіантів, скільки вони хочуть. Мова йде не тільки про продаж американського скрапленого природного газу в Європі. Ми за трубопровід Trans-Adriatic, який доставляє каспійський газ в південну частину Європи, ми знаємо, що в південній частині Хорватії, Румунії, є декілька сховищ для зрідженого природного газу, які можуть поставляти газ, і очевидно, поляки також розвивають цей потенціал. В Італії є великий об'єкт", - сказав він.

Перрі наголосив, що дуже важливо, щоб в ЄС розуміли, що у Росії є досвід припинення поставок газу і що наявність цих альтернативних джерел поставок має важливе значення для майбутнього розвитку Європи.

"Звичайно, Україна це розуміє", - додав міністр.

Про перспективи газотранспортної системи України у світлі запуску "Північного потоку-2" читайте інтерв’ю "Прямому" заступника міністра закордонних справ з європейської інтеграції "Ще є шанс зупинити роботу "Північного потоку-2" – Зеркаль".

Раніше європарламентарі закликали канцлера Німеччини Ангелу Меркель до зміни політики щодо "Північного потоку-2".

Крім того, про загрозу російського "Північного потоку-2" для Європи заявив і у Державному департаменті США.

Також президент України Петро Порошенко закликав європейських партнерів відмовитися від "Північного потоку-2".


Оригинал взят у oleg_leusenko в Гучна заява США щодо газового ринку України і Nord Stream-2


Tags: мнение, новости, перепост, политика
Subscribe
promo valery_3 february 25, 2015 13:39 13
Buy for 10 tokens
https://ukropen.net/balance?act=invite
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments