valery_3 (valery_3) wrote,
valery_3
valery_3

Порошенко: Ми - не Росія, хто переможе на виборах - не знає ніхтоПорошенко: Ми - не Росія, хто переможе на виборах - не знає ніхто

Порошенко: Ми - не Росія, хто переможе на виборах - не знає ніхто
Президент Петро Порошенко запевнив, що Україна, на відміну від Російської Федерації, є демократичною країною й тому ніхто не знає, хто переможе на майбутніх президентських виборах.

Про це він заявив під час виступу на дискусійній панелі «Безпека у Східній Європі» у рамках Мюнхенської безпекової конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я - Президент вільної і демократичної країни, ми не Російська Федерація. У Російській Федерації знають наперед, хто виграє. Я як Президент своєї країни кажу відповідально: ніхто не знає, хто переможе, і це є запорука і символ демократії", - так Порошенко відповів на запитання, чи виграє він президентські вибори.

Як повідомлося, Президент України Петро Порошенко 15-16 лютого перебуває з робочим візитом у Німеччині та бере участь ювілейній 55-й Мюнхенській безпековій конференції.https://www.ukrinform.ua/rubric-elections/2642077-porosenko-mi-ne-rosia-hto-peremoze-na-viborah-ne-znae-nihto.html


Tags: мнение, общество, политика, события
Subscribe
promo valery_3 february 25, 2015 13:39 13
Buy for 10 tokens
https://ukropen.net/balance?act=invite
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment